Ortodoncija

Aleksandar Gulin, dr. med. dent.

Ortodontska ordinacija dr. Aleksandar Gulin
Zagreb, Republike Austrije 35

Iskrivljene trojke

tamarag1

Imam 23 godine i nosila sam mobilni aparatic u pubertetu ali jako kratko,nakon toga sam jednostavno zapustila svoje zube i "pomirila " se s tim da su krivi,dvije donje i jedna gornja trojka su jako iskrivljeni.Gornju trojku bi najradje izvadila ali ostat ce mi rupa izmedju dvojke i cetvorke??? neznam sto sa donjima.kolike su cijene fiksnih aparatica...Osim toga moji su zubi jako veliki a imam malu celjust,sada mi rastu umnjaci,gornji su narasli i sve je ok,ali donji mi urastaju pored sedmica i uzasno boli...heeelp

Aleksandar Gulin, dr. med. dent.

Trebate posjet ortodontu a ne forumuhappy Odluke o vađenju donosi ortodont i sigurno neće biti trojke... Trojke su nam jako važni zubi jer se nalaze na jako bitnom mjestu u zubnom luku i svojom strukturom, položajem i veličinom održavaju funkciju cijelog žvačnog sustava....