Ortodoncija

Aleksandar Gulin, dr. med. dent.

Ortodontska ordinacija dr. Aleksandar Gulin
Zagreb, Republike Austrije 35

Karijes

zdela

Bio sam prije 2 dana kod stomatologa jer sam primjetio da imam crne brazde kod donje šestice te sam odmah pomislio na karijes. Međutim dr. stomatolog mi je rekao da to nije karijes nakon što mi je malo sa 'iglom' postrugao taj sloj. Rekao je i da to ne treba popravljati iako i sam vidim crne brazdice na zubu (koje upućuju na karijes koliko ja znam)!
Molim Vas da mi odg. da li da potražim drugog stomatologa ili što?

Aleksandar Gulin, dr. med. dent.

Vaše pitanje spada pod grupu Dentalna patologija i endodoncija pa Vas molim da ga tamo i postavite.... Srdačan pozdrav