Ortodoncija

Aleksandar Gulin, dr. med. dent.

Ortodontska ordinacija dr. Aleksandar Gulin
Zagreb, Republike Austrije 35

Snižavanje zagriza

elma

Poštovani,
Imam 28. godina i sve veći problem sa zagrizom. Tačnije donji sjekutići se sve više povlače prema unutra i krive, a kako sam i izvadila šestice, zagriz je sve niži, tj gornji sjekutići skoro u cjelosti preklapaju donje. Vjerovatno iz tog razloga i imam sve češće bolove u zglobovima vilice. molim vas za savjet za rješavanje problema, da li mi može pomoći aparatić za spravljanje zuba.

Unaprijed zahvalna

Aleksandar Gulin, dr. med. dent.

Prije svega Vama treba funkcijska terapija dakle udlaga za resetiranje kako visine zagriza tako i položaja donje čeljusti, a zatim svakako i ortodontski tretman kojim bi se stvorili preduvjeti za normalno finiširanje zagriza protetikom ili implantatima i protetikom. Sve to možete obaviti kod nas u Ortoimplantu d.o.o., obratite nam se za prvi pregled 01/3703498.