Ortodoncija

Aleksandar Gulin, dr. med. dent.

Ortodontska ordinacija dr. Aleksandar Gulin
Zagreb, Republike Austrije 35

krivi zubi

anamee

Imam 28 godina i nekoliko navlaka na prednjim zubima, gornja vilica, no moj je problem što imam jako usku gornju vilicu, gornja i4. i 5. su mi uvučene, tako kada se nasmijem izgleda ko da imam samo 6 zuba. Zanima me može li se to riješiti navlakama? izvući ta kritična 4. i 5. da dobijem puni osmjeh?

Aleksandar Gulin, dr. med. dent.

Moguće je i raširiti čeljust i zubni luk i postaviti zube u pravilan položaj.... Obratite nam se s povjerenjem 01/3703498

vedrich

poštovani,

imam 24 godine i kada sam bila mala zbog sisanja palca su mi dva prednja zuba bili izboceni prema van, zubarka mi je rekla da ce se sami vratit s godinama sto i jesu, i sve je bilo super sve do prije godinu dana kada sam primjetila da ta dva glavna prednja nisu u isto ravnini, to se ovako na pogled ne vidi ali pod jezikom osjetim da je lijevi malo izboceniji.... s obzirom na to, jel postoji neka mogucnot zaustavljanja micanja zubi, smatram da mi aparatic ne treba... jel postoji neki nacin da se to rijesi?

Lijep pozdrav!