Ortodoncija

Aleksandar Gulin, dr. med. dent.

Ortodontska ordinacija dr. Aleksandar Gulin
Zagreb, Republike Austrije 35

vađenje umnjaka

vivezg

Poštovani,
imala sam pravilan raspored zubi dok mi nisu počeli nicati donji umnjaci odnosno osmice. Po preporuci sam izvadila obadva zuba. S obzirom da su mi oni narušili u posljednju godinu dana (imam 22 god) pravilan raspored doljnjih zubi , zanima me da li će se nakon vađenja vratiti "stari pravilan raspored" ili ću morati koristiti neka pomagala. Da li se aparat stavlja i ako je tek došlo do početnog narušavanja ravnog redosljeda dinjih zubi? Do sada nisam nosila nikakve aparatiće za zube jer nije bilo potrebe. Kolika je cijena pomagala s obzirom da sam prešla 18 godina.
Puno hvala

Aleksandar Gulin, dr. med. dent.

Razne su nam mogućnosti na raspolaganju jer jednom narušen sklad neće se vratiti sam od sebe. Konzultacije s ortodontom svakako su jedini ispravni put jer nije lako iz Vašeg pitanja otkriti koliki je problem. Javite se s povjerenjem u našu ordinaciju.