Ortodoncija

Aleksandar Gulin, dr. med. dent.

Ortodontska ordinacija dr. Aleksandar Gulin
Zagreb, Republike Austrije 35

Lijek u zubu od klorofila???

Agrh

Ja neznam kamo spada ova tema pa ako ovo nema veze s vama molim vas da me proslijedite kamo spada ova tema...
Moju mamu i cijelu obitelj zubarka je liječila sa nekakvim lijekom koji sadrži klorofil u sebi i nakon tog je zatvarala sa plombama , majka ima problema sa čeljustima i liiječi to al' mene isto jako bole čeljusti, jako brzo se raživciram kad mi neko neš veli i dolazi do tog nestanka kisika pošto kost pritišće kao srednje uho neznam točno... Mene zanima nešto više o tom lijeku da li to nastaje izvorno od tog 'krivog' lijeka koji se kao davno koristio al' se prestao zbog štetnosti... Iskreno govorim o tome konfuzno jer sve što znam o tome je ono što mi majka priča a nigdje ne mogu nači da se to uopće koristilo prije i da je klorofil uopće štetan svugdje piše da je jako dobar čak i za zube :S Stoga neznam niti kakav je otrov to u meni a čekam već mj dana da odem na pregled i hoću spoludjeti jer neznam više kako se nositi s tim...

Hvala vam unaprijed.!

Aleksandar Gulin, dr. med. dent.

Poštovani
Ovo pitanje bi trebalo postaviti kolegama iz dentalne patologije i endodoncije ....