Ortodoncija

Aleksandar Gulin, dr. med. dent.

Ortodontska ordinacija dr. Aleksandar Gulin
Zagreb, Republike Austrije 35

lingvalni aparatić

ana

Poštovani!

Imam 27 godina i nemam veliki ortodontski problem, ali sam veoma zainteresirana za lingvalni aparatić. Stoga Vas molim da mi kažete kolika bi bila njegova cijena (otprilike-od-do) za obje čeljusti.

Unaprijed hvala!

Aleksandar Gulin, dr. stom.

Drago mi je da ste postavili pitanje za lingvalne bravice, budući da sam trenutno jedini koji radi s zadnjim krikom tehnolgije u Hrvatskoj koji se zove STb sistem. Cijene lingvalnih aparatića kao i svih drugih definiram prema opsegu posla i potrebnim zahvatima koje treba izvršiti. Stoga naručite se na pregled i otkrijte koja je Vaša cijena zahvata i koliko će sveukupno tretman trajati.
Srdačan pozdrav