Ortodoncija

Aleksandar Gulin, dr. med. dent.

Ortodontska ordinacija dr. Aleksandar Gulin
Zagreb, Republike Austrije 35

nakon vađenja zuba

cowboy

Poštovani dr.Gulin,
danas sam vadio zub (6 dole) i nakon što sam došao doma sam vidio komadić mali koji je ostao u rani.Hoće li taj komadić sam ispasti van ili bih se trebao što prije vratiti u ordinaciju?Inače me ne boli i napravio se normalan ugrušak.Hvala

Aleksandar Gulin, dr. med. dent.

Ovo pitanje nije lako odgovoriti ali najvjerojatnije komadić koji vidite nije zub nego dio kosti koji je ostao nakon vađenja i svakako je super situacija da Vas ne boli. Ukoliko imate problema preporučam da se obratite stomatologu koji je zahvat obavio radi preciznijeg određivanja razloga vidljivosti kosti.