Ortodoncija

Aleksandar Gulin, dr. med. dent.

Ortodontska ordinacija dr. Aleksandar Gulin
Zagreb, Republike Austrije 35

neimanje vlastitih zubi!

binica

Sa 15 godina sam pocela gubiti svoje zube nazalost,bruseni plombirani nista nije pomoglo.........naravno i pred 15stak i vise godine nije postojalo toliko mogucnosti za zube koliko ima danas
Imam 30god, nosim protezu..........znaci nemam uopce ni korjene zuba..totalno koma.i kost mi se je naravno povukla jer nema zubiju vec toliko godina....nazalost imam osteopeniju,slabokrvnost izrazenu i nizak tlak.........postoji li uopce mogucnost u mene radenja zubi na implatant tj da se laicki izrazim..ugradnja serafa u kost i na to onda nadogradnja zuba?
molila bih strucan odgovor! Hvala!

Aleksandar Gulin, dr. med. dent.

Poštovana
Vaš upit je potrebno postaviti na forumu koelga koji se bave protetikom happy evo linka u nastavku... samo ga skopirajte u statusnu liniju
http://www.cybermed.hr/forum/spec...stomatologija/stomatoloska_protetika
srdačan pozdrav