Ortodoncija

Aleksandar Gulin, dr. med. dent.

Ortodontska ordinacija dr. Aleksandar Gulin
Zagreb, Republike Austrije 35

otvoreni zagriz

vi233pas

Svi su mi zubi ravni ali imam otvoreni zagriz koji nije prevelik i malo mi smeta kod govorenja.Kako bi se to dalo rjesit sta da naprvim?

Aleksandar Gulin, dr. med. dent.

Otvoreni zagriz zahtjevna je anomalija ukoliko se koristimo tradicionalnim metodama pristupa, no spretnom upotrebom mikrokirurške ortodoncije (kombinacija modernih fiksnih aparatića, naprave za postavljanje bravica izvan usta i malih kirurških zahvata) stvar postaje mnopgo jednostavnija. Naručite se na pregled 01/3703498 kako bi dobili bolji uvid u cijeli proces.