Ortodoncija

Aleksandar Gulin, dr. med. dent.

Ortodontska ordinacija dr. Aleksandar Gulin
Zagreb, Republike Austrije 35

savjet, pitanje!

marijan

Imam 20.godina, student sam i prije godinu dana sam skinuo fiksni aparat. Nakon grubog brusenja, na nekim zubima mi je ostalo malo hrapave naslage cementa i neki su blago zuckasti. Zanima me da li poliranje zubi moze ici preko socijalnog? (ako se to tako moze ukloniti?), a ako ne gdje mi preporucate to obaviti i kako se krecu cijene?

Puno zahvaljujem!

dr. Aleksandar Gulin

Poštovani ako već do sad niste riješili Vaš problem odgovor glasi da sve zaostale djelove materijala za lijepljenje kao i kamenac te žućkaste naslage možete naravno skinuti kod svog ugovornog stomatologa.

Lolo

Nedavno sam napunio 18 godina. Nosio sam pomični aparatić,ali ne redovito. Zanima me da li bih mogao dobiti fiksni aparat preko socijalnog?
Ili barem da socijalno preuzme dio troskova. Imam dopunsko osiguranje.
Koliko kosta fiksni aparat za gornju i donju čeljust?
Nadam se da ce te mi brzo odgovoriti!!!