Ortodoncija

Aleksandar Gulin, dr. med. dent.

Ortodontska ordinacija dr. Aleksandar Gulin
Zagreb, Republike Austrije 35

Prirodni način za izbjeljivanje

zionbih

Poštovani doktore,

iako nemam problema sa previše žutim zubima,dva zuba jednostavno odudaraju, pokušao sam mnoge načine izjednačiti ih sa ostalim počevši sa sodom bikarbonom, ali ipak bilo me je strah oštetiti caklinu, i još mnoge druge "tehnike" , da li bi mi vi preporučili neki način da sredim svoje probleme sa zubima, a da to ne bude stomatološko izbjeljivanje jer sam poprilično mlad i mislim da mi nije vrijeme uraditi nešto takvo.

Unaprijed zahvaljujem!

Aleksandar Gulin, dr. med. dent.

Poštovani ...
Vaše pitanje treba postaviti u grupi "Dentalna patologija i endodoncija".