Ortodoncija

Aleksandar Gulin, dr. med. dent.

Ortodontska ordinacija dr. Aleksandar Gulin
Zagreb, Republike Austrije 35

Problemi

dinna93

Imam dosta krive zube i nisam nosla aparatić jer mi je ortodont rekao da se ne mogu ispraviti. Zanima me mogu li se oni ispraviti nekom operacijom i koliko bi me to koštalo?
Imam 18 godina.

Aleksandar Gulin, dr. med. dent.

Ortodoncija je vrlo moćna disciplina u stomatologiji se smatra kraljicom specijalizacija. Stoga vrlo rijetko ortodoncija ne može napraviti ono što je potrebno pitanje je samo spretnosti i moći ortodonta. Dođite na pregled kako bi ustvrdili da li stvarno nije moguće postaviti Vaše zube u pravilan i lijep osmijeh. 01 303498 je broj na koji se možete naručiti za prvi pregled koji se ne naplaćuje.
srdačan pozdrav...