Ortodoncija

Aleksandar Gulin, dr. med. dent.

Ortodontska ordinacija dr. Aleksandar Gulin
Zagreb, Republike Austrije 35

tanki zub

jopa1

dobar dan

mojoj kćeri je 7 godina izrasle su joj stalne jedinice i dvojke u obje vilice međutim desna dvojka gore je puno tanja od lijeve i nije do kraja izašla već 4 mjeseca čekamo da se spusti a ništa molim vas savjet što poduzeti

Aleksandar Gulin, dr. med. dent.

Poštovana,
nedovoljno iznikla "dvojka", nepravilnog oblika... vrlo vjerojatno je atipčni zub, budući da su dvojke u pravilu varijabilne oblikom i brojnošću kao drugi zub u grupi sjekutića. Predlažem da se konzultirate s ortodontom kako bi se procijenilo ima li nekih smetnji u nicanju ili je jednostavno "dvojka" nepravilnog oblika. Ukoliko želite kontrolni pregled obaviti u Ortoimplantu, molim da se naručite na pregled na broj telefona 01/3703498.