Ortodoncija

Aleksandar Gulin, dr. med. dent.

Ortodontska ordinacija dr. Aleksandar Gulin
Zagreb, Republike Austrije 35

Zub se liječi, a boli.

ivannazeba

Poštovani!
Prije tjedan dana (u ponedjeljak) bila sam kod zubara zbog sedmice dolje lijevo koju popravlja. Zubar mi je izvadio stari lijek i stavio novi. No, mene sada taj zub neprestano boli i pijem tablete protiv bolova. Ne mogu jesti i ne mogu spavati. Sada me strah što bi to moglo biti. Da li je moguće vađenje i da li bi to boljelo zbog tableta koje pijem svaki dan?

Aleksandar Gulin, dr. med. dent.

Pitanje nije za ortodonta stoga obratite se drugim specijalistima u rubrici stomatologija - specijalizacije happy