Stomatološka protetika

Dean Cekić, dr. med. dent.

Stomatološka ordinacija Cekić
Zagreb, Republike Austrije 5

ostecena porculanska krunica

makija

postovani,prije nekih 10-ak god bila sam prisiljena operirati gornje dvije jedinice te zbog njihove boje staviti porculanske navlake.nedavno ,pri jednom neopreznom zagrizu,jedan dio zuba s unutrasnje strane je pukao.estetski to i nije problem jer se i ne vidi ali me jako strah da zub ne krene pucati dalje.pretpostavljam da je najpametnije rjesenje staviti nove pa me zanima i vase misljenje a ujedno i cijena ukoliko se odlucim na to.

Dean Cekić, dr. med. dent.

Poštovana,

Mislim da će biti dovoljno da se nastali defekt samo ispolira.