Stomatološka protetika

Dean Cekić, dr. med. dent.

Stomatološka ordinacija Cekić
Zagreb, Republike Austrije 5

vrsta proteze

temasek888

Poštovani
Molim vas za savjet: u gornjoj vilici ima samo zadnja dva kutnjaka, po jedan na svakoj strani za koji mi tvrde da će ispasti najkasnije u roku od godine dana. ugradnja implantata mi nije moguća zbog nedostatka vilične kosti. kakvu mi protezu preporučujete. rečeno mi je jednom da je " silikonska proteza najbolje riješenje, Da li je moguće ugraditi implantate na mjesto za sada još uvijek postojećih zubi radi boljeg držanja.
Unaprijed zahvaljujem na odgovoru

Dean Cekić, dr. med. dent.

Poštovani,

Vrsta proteze koja se pokazala najboljom u vašoj situaciji je standardna, akrilatna totalna proteza.

Tamo gdje nema kosti moguće je kost stvoriti.

Kako bi se implantološki poduprlo sidrenje proteze u gornjoj čeljusti, potrebno je staviti minimalno 4 implantata, tako da 2 nebi bila u skladu sa standardima struke.