Bolesti štitne žlijezde

Nalaz i misljenje EHOGRAFIJA STITNE ZLIJEZDE

camra

Dragi doktore

Dobila sam nalaz ultrazvuka štitne žlijezde

Ehoskopski štitna žlijezda odgovarajućeg položaja
Desni režanj promjera 10x14x43mm,grublje homogene strukture.
Lijevi režanj je promjera 12x13x45mmsa dva hipoehogena okrugla čvora promjera do 5mm.Trahea je medioponirana
Istmus je uredne širine,homogene strukture.
Molim vas da mi pomognet svojim objašnjenjem nalaza i savjetom,šta da radim?
Majka sam dvoje male djece .Nalaz sam radila prvi put zbog debljin koja mi mnogo smeta.Sada sam zatečena ovim i bojim se šta će dalje biti sa mnom a djeca su mala.Prosvjetni sam radnik i grlo mi je sredstvo za rad.
Puno pozdrava dobrim ljudima!

Ante Škaro, dr. med.

Lijepi pozdrav,
svaki od nas u tijeku života doživi neke promjene u organima, pošto štitnjača u ovo stresno vrijeme treba jače raditi da bi vi energetski mogli pratiti svoj stil života, normalno ja da je ona doživjela degenerativne promjene koje kod vas ne izgledaju ništa strašno. Moguće da vam je štitnjača iscrpljena te time uzrokuje usporeni stanični metabolizam zbog čega možete dobivati na tjelesnoj težini.
Volio bih da napravite nove nalaze hormona štitnjače (T3, T4 i TSH-a) te pošaljete na e-mail: ante.skaro@stitnjaca.com

dr Ante Škaro
Poliklinika Leptir