Bolesti štitne žlijezde

Natečena žlijezda

Tanja246

Poštovani,
Točno ispod brade mi je malo natečena žlijezda, i osjećam bol kada je dotaknem. Da li je to ozbiljno i trebam li posjetiti doktora ili će se to povući?

Lp

Tomislav Novosel, dr. med.

Poštovana Tanja246,

Na temelju ovog ste napisali pretpostavljam da se radi o povečanom limfnom čvoru. Često se dogodi povečanje limfnih čvorova na vratu. Ukoliko se ne povuče oteklina u nekoliko dana preporučio bih Vam pregled liječnika.