Cjepiva

Darko Richter, dr. med.

KBC Zagreb
Zagreb, Kišpatićeva 12

Cjepljenje preporuka

jokka55

Poštovani,
Djete je rođeno 22.10.2013, prepisujem dosadašnja cjepljenja iz iskaznice imunizacije:

23.10.13. BCG i ENG-B- PED
20.01.14 INFANRIX HEXA (mjesec dana kašnjenja zbog bronhitisa)
20.05.14 PENTAXIM (kašnjenje zbog zaraze vodenim kozicama i Rota virusom)
21.07.14 INFANRIX HEXA
27.10.14 PRIORIX

Sad treba ići na revakcinaciju sa god ipol (opet kasni zbog angine) zanima mi koje cjepivo bi s obzirom na dosadašnju vakcinaciju djete trebalo primiti.

LP

Darko Richter, dr. med.

Treba primiti prvu revakcinaciju DTaP-IPV-Hib, a to bi bio Pentaxim, uz uvjet da se toobavi prije 2. rođendana.
Umjesto Pentaxima, može primiti Infanrix Hexa, u kojem bi dobio i 4. dozu Engerixa, inače nepotrebnu, ali isto tako ništa ne škodi.