Cjepiva

Darko Richter, dr. med.

KBC Zagreb
Zagreb, Kišpatićeva 12

Cjepljenje protiv hepatitisa

boza

Molim vas za info, dijete rodeno 2002 g. je cijepljeno engerix cijepivom:8.5.06.,19.6.06.,20.12.06. Godine . Uskoro nam se blizi redovno chepljenje u 6 r. Tim cjepivom a nitko mi ne zna odgovorit jel se treba ponovo cjepit buduci je dijete cjepljeno ? Od koga mozemo dobit sluzbenu potvrdu ako se ne treba cijepit ?

Darko Richter, dr. med.

Ako je cijepljen još 2002. trima dozama, onda se više ne treba cijepiti. Što če vam službena potvrda? Imate iskaznicu cijepljenja, u kojoj piše da je cijepljen.