Cjepiva

Darko Richter, dr. med.

KBC Zagreb
Zagreb, Kišpatićeva 12

dr. Richter

dijana

Poštovani,

da bi kod Vas cijepili dijete, da li je potrebno donijeti cjepivo kupljeno u ljekarni?
Da li se potrebno posebno naručiti?
I da li se cjepljenje palaća (i koliko, naravno)?

Dr. Darko Richter

Ovisi o kojem je cjepivu riječ. Ona uobičajena iz programa imamo u bolničkoj ljekarni, i možete s kod nas cijepiti, uz cijenu koju platite za samo cjepivo, bez ljekarničke marže, na našoj blagajni.

dijana

ispricavam se na nejasnom pitanju.
mislila sam na cjepivo protiv gripe, za dijete od 19 mjeseci.
hvala

Dr.Darko Richter

Možete se doći cijepiti, samo cjepivo (Vaxigrip Pediatric) košta 50 kn. I ja sam jučer preuzeo 3 doze za svoju djecu = 150 kn.