Cjepiva

Darko Richter, dr. med.

KBC Zagreb
Zagreb, Kišpatićeva 12

Fluad i Fluimun

Poštovani ,

Kod nas su u primjeni za cjepljenje Fluad i Fluimun što se tiće sezonske gripe . Zanima me dali je fluimun za starije osobe iznad koliko godina , jer neki medicinski djelatnici govore iznad 65 godina , a neki iznad 85 godina . zanima me vaša informacija o dobnoj granici za Fluad.

Lp.

Darko Richter, dr. med.

Za osobe od navršenih 65 godina na više. To nisu moje informacije, već je to općepoznata uputa uz to cjepivo i svakto tko hoće, može to doznati u roku od nekoliko sekundi (internet, ili uputa uz cjepivo).