Cjepiva

Darko Richter, dr. med.

KBC Zagreb
Zagreb, Kišpatićeva 12

tko vrši cijepljenje

Samanta

Poštovanje,

ponosna sam majka 2 mjesečne curice i upravo smo počeli s programom cijepljenja. zahvaljujući site-ovima poput vašeg lako se informirati o vrstama cjepiva i kalendaru cijepljenja, no, nisam uspjela pronaći kako je regulirana zaštita pacijenta, odnosno odgovornost liječnika prilikom cijepljenja. konkretno, vrše li cijepljenje liječnici, ili sestre? najljubaznije vas molim da me informirate o ovom, ukoliko je navedeno regulirano zakonom, a nadam se da jesthappy. Veliko hvala i srdačan pozdrav. Samanta.

Dr. Darko Richter

Cijepi liječnik ili njegova sestra, u njegovoj ordinaciji. Kod nas nema cijepljenja bez nazočnosti liječnika.