Cjepiva

Darko Richter, dr. med.

KBC Zagreb
Zagreb, Kišpatićeva 12

ubod insekta

jesen

Dobar dan , prije nekoliko dana , me ubolo nesto i ne znam sto tocno , imala sam tri kao uboda , na ledima , to me je probadalo , medutim i dalje me probada , pece , boli ali se prosirilo , dosta ,crveni se i pojavili su se kao neki plikovi , mazem sinopen kremom ali i ispod grudi se pojavile tri tocke velicine nokta , ne znam od cega , sve to , pa me zanima sto vi mislite dali bih trebala hitno doktoru , i takoder me to boli jako , , nadam se da cete mi odogvoriti u sto kracem roku

Darko Richter, dr. med.

" ... pa me zanima sto vi mislite dali bih trebala hitno doktoru ... "
Svakako, tim više što vaš opis ne liči ničemu o čemu bih sa mogao ovako na daljinu izjasniti.