Cjepiva

Darko Richter, dr. med.

KBC Zagreb
Zagreb, Kišpatićeva 12

ugriz puha

petar1982

Dok smo pokusavali istjerati puha iz podruma skocio je i ugrizao me za nogu, ozljeda je jedva vidljiva i nije skoro nista krvarila. Dezinficirao sam je sa alkoholom.

Da li puhovi prenose kakve bolesti i da li je potrebno cijepiti se na bjesnocu, s obzirom da je to ipak divlja zivotinja.

Darko Richter, dr. med.

Odmah bih konzultirao antirabičnu službu u mjesnom/županijskom zavodu za javno zdravstvo.