Kontracepcija

Ella Ona

Spnn

Poštovanje
Pitanje ovako dakle..
Nakon pucanja zastite navece oko 22:00 djevojkaa je odma sutradan popila Ella One tabletu u 09:30 gdje joj se oko 16:00 pojavio iscijedak i naveče je dobila krvarenje... Koje je trajalo 5 dana 4 dana je bilo "veće" zadnji dan nešto malo...
Pa sad nas zanima da li je tableta uspijela i da li da čekamo sljedecu menstruaciju (30.09) ukoliko bi kasnila da uradimo test ili?
Molio bi da pojasnite
Hvala vam unaprijed..

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, ako je krvarenje bilo u vrijeme očekivane menstruacije tada trudnoću možete isključiti.

Spnn

Poštovanje
Da napomenem da je djevojka malokrvna i da ima problema sa menstruacijom tj kasnjenjem po nekoliko dana i da joj je kasnilo vec 2 3 dana

Ivo Balenović, dr. med.

Vjerojatno je bila normalna menstruacija. Ako se želite uvjeriti u to, neka uradi test na trudnoću.