Kontracepcija

Kontracepcijske pilule i Nicorette flasteri

Medicus123

Postovani, počela sam piti kontracepcijske pilule, ali pušim cigarete. Htjela sam pomoću nikotinskih flastera prestati pušiti pa me zanima hoće li oni dodatno utjecati na organizam sto se tiče nastanka tromboze ili drugih poteškoća.
Unaprijed hvala.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, Nicorette flasteri neće povećati mogućnost nastanka tromboze.