Kontracepcija

Krv nakon spolnog odnosa

Tkapit

Dakle 27.05 mi je bio zadnji dan mjesecnice imala sam spolni odnos,bio je zasticen i decko je svrsio u kondom ali ga je izvadio i dan nakon 28.05 smo ponovo imali odnos isto tako i nije doslo do svrsavanja i pazili smo na sve. No 28.05 smo imali malo jaci odnos,”grublji” i nakon sat vremena kad sam dosla doma sam prijetila da krvarin iz vagine,jel postoji kakva mogucnost da je to znak trudnoce ili nesto drugo?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, radi se o kontaktnom krvarenju nakon odnosa. Ono nastaje zbog mehaničkog oštećenja sluznice prilikom odnosa. Trudnoća sigurno nije u pitanju.