Kontracepcija

menstruacija

manci

poštovani! već ti i pol godine pijem kontracepcijske tablete Logest i sve je bilo u redu do poslijednje menstruacije.ona je naime bila jako slaba, skoro da je nije ni bilo. u zadnjih par mjaseci je bila malo slabija nego inače,ali zadnji mjesec je bila jako slaba.zanima me dali je to možda zbog stresa ili bi mogla biti i trudnoća(što mislim da je malo moguće jer sam redovito pila tablete)

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Mislim da nije ni zbog stresa ni zbog trudnoće nego zato što to nije menstruacija nego vanjskim hormonima izazvano krvarenje i ne znamo kakvo će biti, ima se pravo s vremenom mijenjati. Ne bi bilo loše napraviti ultrazvuk, čisto da vidite da li je sve u redu.