Kontracepcija

Mpo

Vitta

Poštovanje. Zanima me Vaše mišljenje.. Imala sam 1.3 embriotransfer, vračena su mi dva emrija, osmostaniča... Danas 09.03 mi je 8. Dan od tranfera, radila sam kućni test koji je pokazo -- . Dali sam radila prerano test... Betu vadim između 12-14 dana od transfere.. Jucer i danas imam bolove u donjem dijelu leđa, i tupa bol u stomaku, i kao lagano probadanje u jajnicima.... Mengu bi trebala dobiti za 4-6 dana... Sta bi to moglo biti? Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prerano ste uradili test. Pričekajte još četiri do pet dana i onda odredite beta hcg iz krvi.

Vitta

Hvala Vam puno na odgovoru.
Ti simptomi, dali binoni mogli biti povezani i sa trudnoćom, pošto me tako par dan prije ocekvane m, nije stomak bolio. Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Moguće da je to povezano s implantacijom zametka, no to ne mogu tvrditi sa sigurnošću.

Vitta

Imam onako zluzav iscjedak dali je to normalno... Od terapije koristim folacin, aspirin, decortin, utrogestan stavljam 3x2