Kontracepcija

Pouzdana zastota

makronka

Nakon 7 dnevne pauze, u petak sam započela novom kutijom logesta. Pilule inače pijem oko 23 navečer, sinoć sam zaboravila te sam ju popila danas u 08 ujutro. Nezaštićeni odnos sam imala u nedjelju. Dsli je zaštita i dalje pouzdana? Trebam li narednih 15 dana koristiti dodatnu zaštitu ili sam zaštićena i dalje?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, zaštita se nije smanjila. Ne postoji mogućnost trudnoće. Nastavite s redovitim uzimanjem tableta.