Kontracepcija

problem sa pilulama

fade

djevojka uzima pilule 4 mjeseca i nema nikakvih problema vezanih uz njih.
no, desio se propust i zaboravila je popiti jednu pilulu (1. pilulu u ciklusu)....
dakle, prvu pilulu je zaboravila popiti i danas je popila 2 kako preporucuju u knjizici.
nebi bio toliki problem da dan prije ponovnog ciklusa i dan kada je zaboravila popiti prvu pilulu nismo imali seksualni odnos. dakle, jucer i prekjucer..nadam se da sam bio shvatljiv happy
koliko je alarmantna siutacija i sto uciniti?
hvala unaprijed

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Bili ste shvatljivi (dvaput happy) - 14 slijedećih dana koristite kondom i bit će dobro.