Kontracepcija

spirala,bolovi u trbuhu

Larry

Poštovani,
16.2. sam stavila spiralu nova T.Menstruaciju sam dobila,bila mi je nešto obilnija nego prije,ali ništa strašno.
Dan nakon prestanka krvarenja počeo me boliti donji dio trbuha,i leđa kao lagani trudovi,i tako par dana u nekoliko navrata.Sada imam gusti iscjedak žućkasto-smeđe boje,ali me više ne boli.Tek sam drugi tjedan naručena na kontrolu pa mi molim vas recite imam li razloga za zabrinutost.
Puno hvala.

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Ukoliko nemate temperaturu, mislim da možete pričekati termin za pregled. Ako imate, javite se ginekologu odmah.

Natta23

Postovani, 14.1 sam stavila spiralu i u predjelu trbuha imam nelagodu. U pitanju je bakarna spirala. Da li je moguce da se tijelo privikava na spiralu ili je nesto drugo?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, bolovi u trbuhu su vrlo nespecifični i mogu biti posljedica mnogih stanja. Savjetujem da se javite liječniku radi pregleda i ultrazvuka.