Kontracepcija

Triquliar

Mara

Ja sam ih počela uzimati na svoju ruku,postoji li opasnost? Da li je sigurna zaštita bez obzira što mi ih nije liječnik preporučio.
Hvala

doc. dr. sc. Branko Radaković

Zaštita je sigurna ukoliko redovito uzimate Triquliar bez obzira da li je preporučio liječnik ili netko drugi. No, moj osobni stav je da bi prije početka uzimanja hormonske kontracepcije trebalo obaviti razgovor s ginekologom.