Kontracepcija

Yasmin

Indira

Koristila sam Diane -35 8 i pol mjeseca.Međutim jako ih lose podnosim..imam mucnine,proljev nemam zelju za odnosom,ma katastrofa.Ne koristim ih vise od dva mjeseca i bila sam kod svog ginekologa i objasnila sam mu situaciju.On je mene ubjedivao da nastavim sa Diane 35 iako ja mislim da bih trebala
preci na Yasmin.Koža mi je jako čista,nemam dlačica i nisam debela,ali mi Diane ne odgovara.Da li mogu početi uzimati Yasmin,jer sam dosta procitala o njemu i mislim da bi mi savrseno odgovaralo.

Hvala

doc. dr. sc. Branko Radaković

Yasmin je Vaš najbolji izbor u ovoj kombinaciji.