Kontracepcija

Yasmin

Leaida

Poštovani već par godina koristim yasmin.prije 6 dana sam počela novu kutiju, danas sam dobila smeđi iscjedak ..znači li to da nešto nije u redu..ili je možda povezano sa stresom jer zadnjih mjesec dana sam pod jako velikim stresom..Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, radi se o probojnom krvarenju. Ono nije opasno i ne umanjuje učinkovitost zaštite.

Leaida

Poštovani dobila sam otrov za živac u zub .toxovit..može li on utjecati ikako na učinak pilula.
Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Ne može.