Neplodnost

bolovi i grcevi nakon ET

jejja

Poštovani!
Danas mi je 7dan nakon transfera. Zadnjih tri četri dana imam bolove u predjelu maternice i jajnika i pojavljuju se grcevi nalik menstrualnima. krvarenja nema, beta mi je tek za dva tjedna pa me zanima je li normalno imati takve simptome te moze li magnezij pomoci malo da se ti grčevi primire. Nisu prečesti ali nekoliko puta dnevno se pojavljuju u različitim intenzitetima. Znači li to nešto loše? Unaprijed Vam se zahvaljujem na pomoći.

Prof. dr. sc. Velimir Šimunić, dr. med.

Poštovana!
Grčevi ne moraju ništa značiti, dopušteno je popiti magnezij kao i tabletu ibuprofena i ketonala. Pretpostavljam da koristite progesteronske preparate.