Neplodnost

bolovanje icsi

mar00tina

Postovani, dobra vecer. Zbog muzeve azoospermije krenuli smo u postupak icsi/tese, krenula sam s terapijom i (dugi protokol) . Posto radim poprilicno zahtijevan fizicki posao zanima me koja su moja prava sto se tice bolovanja? Konkretno me zanima imam li pravo na bolovanje za vrijeme stimulacije? Nisam iz zagreba, svaki moj odlazak na folikulometriju iziskuje rasprave sa poslodavcem zbog odlazaka s posla. Unaprijed hvala

Prof. dr. sc. Velimir Šimunić, dr. med.

Poištovana!

Niti jedan oblik liječenja neplodnosti ne zahtijeva bolovanje, čak je utvrđeno da su uz mirovanje i bolovanje rezultati liječenja lošiji.