Pretilost

balon metoda

hera1

imam 32 god.Visinu 175 i težinu 160 kg.Trebala sam obaviti operaciju želučanog prstena,ali nakon obavljenih svih pretraga za operaciu.Dr.Perko iz Splita mi je rekao da mi ne može izvesti operaciju zbog prevelikog indeksa mase.Sad me zanima dali mogu i gdje obaviti ugradnju balona

Mr. sc. Tamara Poljičanin, dr. med.

Za balon metodu obratite se na KBC Rijeka ili OB“Sveti Duh“ u Zagrebu koji se bave problemom debljine i kirurškog liječenja navedenom metodom. Najbolje bi bilo da direktno sa njima razgovarate no postoji šansa da će i oni od Vas zahtijevati da prvo izgubite nešto kilograma radi suradljivosti i kasnije bolje prognoze liječenja.