Pretilost

Bez volje...

deronw

Postovanje,imam jedan problem zadnje vrijeme,vec nekih 3-4 mjeseca.Nemam volje za nista,idem u skolu i treniram nogomet ali su rezultati pali otprilike 70ak% samo zato sto nemam volje za nista...Recite mi postoji li koji stimulans da mi digne malo tu moju "volju" jer ovo ovako vise ne ide...unaprijed hvala,pozdrav

Mr. sc. Tamara Poljičanin, dr. med.

Ovo je forum za pitanja prekomjerne težine i pretilosti stoga bi se za probleme koje navodiš svakako trebao obratiti na neki drugi forum. Stimulansi ???, bolje bi bilo da se posavjetuješ sa stručnjakom psihijatrom ili za početak barem sa svojim pedijatrom odnosno liječnikom obiteljske medicine koji će procijeniti koliko su tvoji problemi izraženi te eventualno procijeniti potrebu za liječenjem.