Pretilost

defekacija

Sandra

Imam dijete od 3 godine i 7 mjeseci.
Ide u vrtić već 9 mjeseci.Prije mjesec dana skinuli smo mu pelene.
U vrtiću je sve OK,tamo se popiša,ali neće da kaka.
Kad dođe doma ponekad se pokaka u WC,a ponekad u gaće.
Premda mu stalno govorim zašto služi WC imam osjećaj kao da mu to
nije baš jasno.Danas je npr. dva puta popodne napravio u gaće pa sam mu morala staviti pelenu.Jesam li ispravno postupila?Što da napravim?
Zbog toga sam prilično očajna.

Cybermed Info

Poštovana,

Molimo Vas da pitanje postavite u okviru foruma iz pedijatrije.

Zahvaljujemo na razumijevanju.

S poštovanjem,

Cybermed Info