Pretilost

help!!!!!!!!!!!

ivana

trebam smršaviti 5 kilograma,naime,toliko imam viška.ako mi ikako možete pomoći,molim odgovorite što prije.ako može,preporučite neku dijetu kojom bih za 20-ak dana mogla skinuti 5 kila-MOLIM VAS,a zatim ću nastaviti s pravilnom prehranom,zasada bih željela skinuti višak.hvala beskrajno

Hrvoje Iveković, dr.med.

Draga Ivana,

za Vaš kratkoročni podvig, od koristi bi Vam mogle biti slijedeće diejte: South beach, prehrana u zoni, ili najbolje Montignac.