Pretilost

herba life

Olgica

Poštovani,
molim Vas da mi odgovorite što mislite o preparatima za mršavljenje Herba life.
Osobno smatram da je to samo marketing i odgovaram svog dragog prijatelja od toga ali mi nevjeruje.

Mr. sc. Tamara Poljičanin, dr. med.

Herba life proizvodi su balnsirani zamjenski obroci uz pomoću kojih se omogućava pridržavanje hipokalorijske dijete. No to nije lijek za liječenje pretilosti i Vaš prijatelj bi toga morao biti svjestan. Smanjivanjem kalorijskog unosa uz zadržavanje balansirane, raznovrsne prehrane postižu se odlični rezultati i zato se sa Vama slažem a Vašem prijatelju preporučujem pridržavanje dijete i svakako redovitu tjelesnu aktivnost a ako je pretilost izraženija i pregled i konzultaciju liječnika.