Pretilost

koza

sandra

nakon naglog mrsavljenja(od 30 kg) prije cca 6 godina ostala mi je koza(prazna)..ma koliko ja vjezbala ona ostaje jer novi misici je ne mogu zategnuti posto je ima dosta.radi se kozi na trbuhu,bokovima i butinama..sta uciniti?

Hrvoje Iveković, dr.med.

Upravo iz ovog razloga inzisitram da proces mršavljenja nužno mora sadržavati i primjerenu fizičku aktivnost. Naime fizička aktivnost tonizira mišiće i pomaže u uklanjanju masnih nalsaga, čime se sprječavaju posljedice koje su izgleda kod Vas tako očite. Bojim se da u Vašem slučaju, obzirom da navodite da fizička aktivnost ne pomaže, valja potražiti mišljenje plastičnog kirurga.