Pretilost

opet pitanje ?!?

Dobar dan! Kao što vidite opet imam pitanje, zanima me koliko mogu naštetiti organizmu ne uzimanjem hrane u trajanju od mjesec dana....

Mr. sc. Tamara Poljičanin, dr. med.

Strašno, ni sami niste svjesni koliko.
Strogim gladovanjem tijekom 40 dana dolazi do smrti u najvećeg broja ljudi.
Nadam se da ste mislili na nekakvu redukcijsku dijetu a i tada je pitanje koliko su jako stroge dijete zdrave i da li ih Vi smijete provoditi.