Pretilost

pitanje o korištenju reductila

osijek108

Štovani!
U svim ovim porukama i pitanjima vidim da se najčešće javljaju žene i djevojke a sada bih ja pitao o korištenju istih kod muškaraca. Prema svemu do sada pročitanom i viđenom ne vidim razlog zbog koje ga ne bi mogli koristiti i mi muškarci!
Sada još jedino bih volio čuti i vaše mišljenje!

Unaprijed se zahvaljujem na odgovoru,

osijek108

Mr. sc. Tamara Poljičanin, dr. med.

Naravno da isto vrijedi i za muškarce, oni samo rjeđe pitaju.