Pretilost

reductil-hashimoto

imam hipotireozu-hashimoto, pijem euthyrox 50. da li smijem uzimati reductil? u uputama piše samo da ne smije kod hipertireoze.
hvala!

Mr. sc. Tamara Poljičanin, dr. med.

Reductil morate uzimati uz nadzor liječnika, koje će procijeniti Vaš hormonalni status. Ako je Vaša bolest pod nadzorom i status stabilan Hashimotov tireoiditis i Eutyrox sami za sebe nisu kontraindikacije