Pretilost

Specijalizirana ustanova

Ivona

Imam 27 god, i preko 120 kg. Sa 7 god sam operirala prvi puta kraniofaringeoma, a drugi puta sam i ozracena na Pedijatricnom Klinickom centru u Ljubljani.
Posljedicno tim operacijama uzimam neke lijekove kao: cortef, 2,5 tablete na dan po 10 mg, eutirox 150 mg, Minirin - sprey i Cikloproginovu.
Sada sam dosla u fazu kada dalje vise ne mogu. Molim vas da mi odgovorite da li bilo gdje na podrucju Hrvatske postoji Specijalizirana ustanova za pomoc u skidanju tezine, a da se ne radi konkretno o odjelu u nekoj od bolnica. Pod ustanovom mislim na nesto poput Toplica koje se bave s pretilim ljudima u smislu i vodene masaze, i lijecnika koji prate otkucaje srca prilikom bavljenja aktivnoscu, te razlicitih razgovora sa psihologom te da na taj nacin djeluju kao jedna cijelina u pomoci pri skidanju suvisnih kg.
Ili sto vi predlazete da mi je ciniti??

Hvala na pomoci.

Hrvoje Iveković, dr.med.

Najbliže Vašim željama nalazi se Thalassotherapija u Opatiji, provjerite na http://www.thalassotherapia-opatija.hr/