Rak dojke

koliko je operacija hitna?

Snezana

Pre dve nedelje na ultrazvucnom pregledu dijagnostikovan je solidni tumor velicine 8*7mm.Dijagnoza je Tu mammae l.sin.tumor je pokretan,relativno nejasno ogranicen od okoline.Ne palpiraju se uvecane lgl.U medjuvremenu sam dobila anginu i operacija je odlozena.Molim vase misljenje.Unapred hvala.

Prim. mr. sc. Rudolf Tomek, dr. med.

Operaciju ne treba bespotrebno odlagati, ali odgoda od tjedan do dva radi liječenja angine neće nanijeti nikavu štetu.